Úvod > Pro rodiče

Pro rodiče

ÚPLATA ZA VZDĚLÁVÁNÍ PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ

V tomto školním roce 2020/2021 mají rodiče možnost platit úplatu za vzdělávání buďto měsíčně ve výši 300,- Kč nebo 2 x ročně a to za období září - prosinec /platba v září/ ve výši 1 200,- Kč a za období leden - červen /platba v lednu/ 1 800,- Kč.

Rodiče, kteří již uhradili měsíční částku úplaty za měsíc září ve výši 300,- Kč a rozhodnou se pro platbu 2 x ročně, mohou uhradit první platbu za období říjen - prosinec /platba v říjnu/ ve výši 900,- Kč a za druhé období leden - červen /platba v lednu/ 1 800,- Kč.

BEZPLATNÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Úplata za vzdělávání se poskytuje bezplatně od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dovrší pátého roku věku.

Do mateřské školy mohou rodiče přivést děti pouze zdravé.

Do mateřské školy mohou docházet děti, které nemají žádné příznaky nemoci či infekce .

Trvalý kašel, zelená rýma, průjem, zvracení - to jsou příznaky nemoci, ikdyž dítě nemá teplotu.

Nemocné děti se necítí dobře, běžný režim je pro ně zátěží, a zároveň přenášejí infekci na zdravé děti v kolektivu a na učitelky.

Rodiče hlásí případné problémy, které dítě mělo předešlý den či noc.

Žádáme o maximální ohleduplnost ke zdravým dětem i personálu školy.

Viz. Školní řád MŠ, strana 11

Projektový den v MŠ