Úvod > Pro rodiče

Pro rodiče

Do mateřské školy mohou rodiče přivést děti pouze zdravé.

Do mateřské školy mohou docházet děti, které nemají žádné příznaky nemoci či infekce .

Trvalý kašel, zelená rýma, průjem, zvracení - to jsou příznaky nemoci, ikdyž dítě nemá teplotu.

Nemocné děti se necítí dobře, běžný režim je pro ně zátěží, a zároveň přenášejí infekci na zdravé děti v kolektivu a na učitelky.

Rodiče hlásí případné problémy, které dítě mělo předešlý den či noc.

Žádáme o maximální ohleduplnost ke zdravým dětem i personálu školy.

Viz. Školní řád MŠ, strana 11

Úplata za předškolní vzdělávání

Vážení rodiče, upozorňujeme, že úplata za předškolní vzdělávání nebude vybírána ani za měsíc květen. Děkujeme

Publikováno 23. 4. 2020 9:29

Zápis

Vaše žádost bude vedena pod registračním číslem, které Vám bude přiděleno při podání žádosti, osobně nebo prostřednictvím e-mailové zprávy nebo zprávy SMS.

Publikováno 14. 4. 2020 10:24

Zápis do 1.tříd ZŠ Černilov

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Publikováno 8. 4. 2020 14:07

Zápis do MŠ Číbuz

Zápis do MŠ

Publikováno 7. 4. 2020 14:33

ICT v MŠ

Čtěte !

Publikováno 3. 4. 2020 10:52

Užitečné informace

Vážení rodiče, přinášíme Vám užitečné informace v podobě velmi hezky zpracovaných materiálů ohledně nemoci COVID - 19.

Publikováno 3. 4. 2020 9:50

Náměty na domácí aktivity

Vážení rodiče, naše paní učitelky připravily pro Vás a Vaše ratolesti tématické náměty na domácí aktivity, jak se s dětmi zabavit. Básničky, písničky, cvičení, tvoření a mnoho dalšího, všechno potřebné se nachází v sekci AKTIVITY.

Publikováno 1. 4. 2020 11:44

Info rodičům budoucích prvňáčků

Ředitel ZŠ Smiřice upozorňuje rodiče budoucích prvňáčků, že informace o zápise jsou na webových stránkách školy

Publikováno 31. 3. 2020 21:45